30 Nisan 2019 – Osman Kavala 544 gündür tutuklu

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sanatçılar ve kültür sanat kurumu çalışanları, 28 Nisan Pazar günü Osman Kavala için Silivri Cezaevi önünde biraraya geldi. Cezaevi girişinde “Osman Kavala 544 Gündür Tutuklu” yazısı ve Osman Kavala fotoğrafları açan grup, notlarını ve çizimlerini Avukat Murat Deha Boduroğlu aracılığı ile kendisine iletti.

Katılanlar: Ahmed Aküzüm, Anna Kokalanova, Asena Günal, Aslı Çetinkaya, Aslı Özdoyuran, Aybike Haydaroğlu, Banu Cennetoğlu, Bige Örer, Civan Özkanoğlu, Doğukan Çiğdem, Elif Kamışlı, Esra Aysun, Esra Carus, Gül Kozacıoğlu, Güliz Sağlam, Gülşah Mursaloğlu, Hale Tenger, Melis Behlil, Merve Elveren, Merve Ertufan, Murat Deha Boduroğlu, Nalan Yırtmaç, Osman Bozkurt, Özlem Ece, Sena Başöz, Sevgi Ortaç, Sevim Sancaktar, Urszula Wozniak, Ünal Bostancı, Volkan Aslan,Yavuz Parlar, Zeycan Alkış

Osman Kavala cevabi mektubunda şunları yazdı:

Sevgili arkadaşlar,

Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. Yolladığınız kartları, mesajlarınızı okudum, çizdiklerinizi gördüm. Sarı katırtırnaklarının önünde fotoğraflarınız içime ferahlık verdi, sıcak desteğinizi hissettirdi.

Bana moral veren, kendimi iyi hissetmemi sağlayan sadece ziyaretiniz değil, güzel şeyler üretmeye devam etmeniz.

Sizleri tanımış olmak, sizlerle arkadaş olmak bana umut veriyor, mutluluk aşılıyor.

(osmankavala.org)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.