8 Temmuz 2008 – Yürütme Kurulu Toplantısı

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cumartesi günü Kerem Kabadayı Bilgi Üniversitesi’nde yapılan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın örgütlediği toplantıya katılarak Küresel BAK deneyimlerini anlattı. Üniversiteli öğrencilerle savaş karşıtı hareketi tartıştı.

17-21 Eylül’de Malmö’de yapılacak olan ASF sürecinin son program toplantısı 12-13 Temmuz’da Brüksel’de olacak. Ağustos ayının ilk haftası program yaygın bir şekilde dağıtılmaya başlanacak.

“Savaşa Hayır / Filistin’e Özgürlük” kampanyamızın genel takvimi çerçevesinde ilk toplantımızı İzmir’de yaptık. Yürütmeden Mustafa Turgut’un katıldığı toplantıda İzmir BAK bu kampanya için kendine bir program oluşturdu. Diğer illerde de toplantılara devam edeceğiz.

27 Eylül gününün Ramazan Bayramı tatilinin içinde (bayram 30 Eylül – 1, 2 Ekim) olduğunu fark ettik. Ama günün öneminden dolayı mitingin tarihini değiştirmedik. Ağustos başında kurum ve inisiyatiflerle görüşmeye başlayacağız.

BarışaRock için bir Filistin gazetesi hazırlandı. En kısa zamanda matbaaya gönderip BarışaRock’a hazır hale getireceğiz. Lolilop, bildiri, sticker ve afiş çalışmaları devam ediyor.

Yürütme Kurulu toplantıları her Salı, saat 12.30’da MMO İstanbul Şubesi’nde devam ediyor…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply