7 Nisan 2011 – Yürütme Kurulu Toplantısı – İstanbul

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

3 Nisan: “Mayınsız Türkiye ve Mayınsız Bir Dünya” İnisiyatifinin Taksim Gezi Parkı’nda yaptığı basın açıklamasına destek verdik. Basın açıklamasını Muteber Öğreten yaptı.
12 Nisan: 12 Nisan’da yapılacak silah harcamalarına karşı küresel eylem gününde biz de bilgi üniversitesi Dolapdere kampüsünde bir toplantı yapacağız. Çağrı metnini dağıtmaya başladık. 12 Nisan: Askeri Harcamalara Karşı Eylem Günü, Geleceğini harcama – Askeri harcamaları durdur! başlıklı panele, 12 Nisan’da Bilgi Üniversitesi, Dolapdere Kampüsünde yapılacak. Saat 12.00-14.00 arası yapılacak panele Murat Belge, Nurhan Yentürk, Nisan Ak, Şengül Çifçi” konuşmacı olarak katılacak.
G8 etkinlikleri: 14 Mayıs: Paris’te yapılacak G8 zirvesini protesto etmek için Avrupa G8 karşıtları Paris’te 21 Mayıs’ta gösteriler düzenleyecekler. Biz de 14 Mayıs Cumartesi günü Teması “Yoksulluğun-savaşın-militarizmin-ırkçılığın-nükleer santrallerin baş sorumluları G8’dir, tanıyalım” olan bir günlük konferans düzenleyeceğiz. Yer için Taksim Hill ile görüşülecek. Etkinlikte katılımcı olmaları için tüm kitle örgütleri, siyasi partiler ve platformlara çağrı yazısı gönderilecek ve 20 Nisan Çarşamba saat 19.00’da Yeşil Ev’de ortak toplantı yapılacak. 1 Mayıs’a kadar G8’i teşhir eden bir broşürü hazırlayıp dağıtacağız. 21 Mayıs: G8 Zirvesini protesto eylemi örgütleyeceğiz. Yeri ve şekli konusuna kurumlarla yapılacak toplantıda karar vereceğiz.

Küresel BAK yürütme kurulu her Perşembe 12.30’da Yeşilev’de yapılıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.