3 Aralık 2008 – Yürütme Kurulu Toplantısı

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

25 Kasım’da basın toplantısından dolayı yürütme toplantısı yapamadık. 3 Aralık’ta yapılan toplantıda aşağıdaki başlıkları konuştuk. 10 Aralık bayram tatiline denk geldiği için bir sonraki toplantımız 16 Aralık’ta yapılacak.

21-23 Kasım’da İstanbul’da yapılacak ASF Hazırlık Toplantısı yapıldı. Cuma günü yapılan savaş karşıtları çalışma ağında moderasyonu Kerem Kabadayı yaptı. 2009 savaş karşıtları takvimi konuşuldu. En önemli kampanyanın NATO olacağı vurgulandı.

25 Kasım’da Taksim Hill’de yapılan basın toplantısında Küresel BAK adına Kerem Kabadayı konuştu. Savaş, işgal ve ekonomik kriz bağlantısını anlattı. Akşamki toplantıda da Sami Evren, Yıldız Önen ve Memet Ali Alabora aynı konuyu tartıştılar.

29 Kasım’da Ankara’da yapılan eyleme Küresel BAK pankartıyla katıldık.

29-30 Kasım’da, Yunanistan’da yapılan “Balkan Savaş Karşıtları Konferansı”na Küresel BAK’tan Nilüfer Uğur Dalay konuşmacı olarak katıldı. Konferans sonrası çıkan deklarasyon ve Nilüfer’in raporu grupta dağıtıldı.

18 Aralık’ta Ankara, ODTÜ’de Harun Tekin ile “Müzik ve aktivizm” toplantısı yapacağız.

25 Aralık’ta Beyoğlu Vergi Dairesi’nin önünde bir basın açıklaması yapmayı planlıyoruz. Bu basın açıklamasıyla emekçilerin verdiği “krizin faturasını patronlar ödesin” kampanyasına destek vereceğiz.

NATO kampanyası için bildiri, bülten, yapıştırıcı hazırlıkları devam ediyor. Ocak’tan itibaren kampanyayı hızlandırmaya başlayacağız.

Herkese iyi bayramlar…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply