2 Eylül 2008 – Yürütme Kurulu Toplantısı

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1. 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde, İstanbul ve İzmir’de yaptığımız basın açıklamalarımız gayet iyi geçti. İki basın açıklamasına çok sayıda aktivistimiz katıldı. İkisinin de haberleri ve fotoğrafları web sitemizde yer alıyor: www.kureselbarisveadalet.org

2. 17-21 Eylül’de Malmö’de gerçekleşecek olan Avrupa Sosyal Forumu etkinliklerine bir grup BAK aktivisti de katılacak. ASF sürecinde Küresel BAK konuşmacılarının da yer alacağı üç toplantı ve bir büyük savaş karşıtı ağ toplantısı olacak. Tarihleri ve ayrıntıları haftaya duyurmaya başlayacağız.

3. 25 Eylül’de, “İntifadanın Sekizinci yılında: Direnen Filistin” başlıklı bir forum düzenleyeceğiz. Forumda, hapisteki Filistin Halk Cephesi Lideri milletvekili Ahmad Saadat’ın eşi Abla Saadat, gazeteci Mete Çubukçu ve gazeteci Ayşe Karabat konuşmacı olacaklar. Forum, TMMOB Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde saat 19.30’da yapılacak.

4. 27 Eylül’de Filistin halkının ikinci intifadasının yıldönümünde İstiklal Caddesi’nde yürüyüş gerçekleştireceğiz. 17.30’da Tünel’de başlayacak yürüyüşün sloganı “Savaşa Hayır, Filistin’e Özgürlük” olacak. Diğer kurumlarla da görüşmeler yapılıyor.

Yürütme Kurulu toplantıları her Salı saat 12.30’da TMMOB Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde yapılıyor…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply