19 Ağustos 2008 – Yürütme Kurulu Toplantısı

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rusya-Gürcistan savaşı konusunda “Dünya savaş ve işgal altında inlerken, barış için bir arayış içindeyken savaş çıkaranları kınayan” yazılı bir basın açıklaması yapmaya karar verdik.

1 Eylül “Barış” gününde, İstiklal Caddesi’nde bir basın açıklaması yapacağız. Pazartesi günü saat 18.30’da Tünel’de buluşup Galatasaray Meydanı’na yürüyeceğiz. Galatasaray Meydanı’nda yapacağımız bu basın açıklamasına tüm barışseverleri çağırıyoruz.

6-7 Eylül’de Kadıköy’de üçüncü Barış Panayırımızı kurmak için çalışmalara başladık. Her Çarşamba saat 19.00’da Kadıköy’de Ada Cafe’de hazırlık toplantıları yapılıyor. Etkinlikler kesinleşince bir program yollayacağız.

27 Eylül “Filistin’e Özgürlük” mitingini bayram hafta sonu olduğu için İstiklal Caddesi’nde bir basın açıklamasına dönüştürdük. Tünel’den Galatasaray Meydanı’na yapacağımız yürüyüşten sonra meydanda bir basın açıklaması yapacağız. Filistin’den bir konuşmacı davet edildi.

25 Eylül Perşembe günü saat 19.00’da TMMOB, MMO İstanbul Şubesi’nde “Günümüzde Filistin Sorunu” başlıklı bir forum yapacağız. Konuşmacılar ile görüşmeler başladı.

2009’da yapılacak uluslararası “60 yıl yeter, Nato dağıtılsın” kampanyası için hazırlıklar devam ediyor. Kurum ve örgütlerle görüşmelerin sonunda Ekim başında kampanyanın startını vereceğiz.

Yürütme Kurulu toplantıları her Salı saat:12.30’da MMO İstanbul Şubesi’nde devam ediyor…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply