14 Nisan 2011 – Yürütme Kurulu Toplantısı – İstanbul

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

12 Nisan:  Bilgi üniversitesinde yapılan toplantıdan sonra silahlanmanın önemli bir gündem olmaya devam edeceğini, bu konuda kampanya yapan kurum ve bireylerle görüşmeyi sürdürelim dedik. 

22 Nisan’da  Türkiye Barış Meclisinin “Barış için Yurttaşlık Bildirgesinin açıklanacağı geceye katılınacak. Gece  saat: 19.30’da Caferağa Spor Salonunda başlayacak. 

Vicdani ret etkinlikleri: Barış için vicdani ret platformuyla birlikte 12 Mayıs’ta bir toplantı örgütleyeceğiz.

G8 etkinlikleri: 14 Mayıs: Paris’te yapılacak G8 zirvesini protesto etmek için Avrupa G8 karşıtları Paris’te 21 Mayıs’ta gösteriler düzenleyecekler. Biz de 14 Mayıs Cumartesi günü Teması “Yoksulluğun-savaşın-militarizmin-ırkçılığın-nükleer santrallerin baş sorumluları G8’dir, tanıyalım” olan bir günlük konferans düzenleyeceğiz. Yer için Taksim Hill ile görüşülecek. Etkinlikte katılımcı olmaları için tüm kitle örgütleri, siyasi partiler ve platformlara çağrı yazısı gönderilecek ve 20 Nisan Çarşamba saat 19.00’da Yeşil Ev’de ortak toplantı yapılacak. 1 Mayıs’a kadar G8’i teşhir eden bir broşürü hazırlayıp dağıtacağız

21 Mayıs: G8 Zirvesini protesto eylemi örgütleyeceğiz. Yeri ve şekli konusuna kurumlarla yapılacak toplantıda karar vereceğiz.

Küresel BAK yürütme kurulu haftaya 20 Nisan Çarşamba akşamı 19.00’da Yeşilev’de yapılacak. Toplantılar katılıma açıktır…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.