28 Temmuz 2003 – Toplantı – İzmir

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

28 Temmuz 2004’te Yakın Kitabevi’nde yaptığımız 23 kişinin katıldığı ilk toplantıda konuşulanlar aşağıda: –  İzmir’de yapacağımız çalışmanın amacı Barışarock festivalinin İzmir’de yaygın duyurusunu ve tanıtımını yapmaya çalışarak İstanbul’a gidecek insanların topluca gidişini organize etmek olacak.

–  İlk olarak İstanbul’dan afişlerin gelmesini beklemeden bir tanıtım afişi hazırlanacak. Bu afişte Barışarock metni ve iletişim bilgileri yer alacak. Afiş sahibi veya çalışanlarıyla ilişkilerimizin olduğu kitapevleri, cafeler, lokaller ve rock barlara asılacak. Afişte Barışarock ile ilgilinenlerin o işyerindeki ………. kişiye başvurabileceği yazılacak ve bu yolla iletişim kurulacak. Bu işleri organize etmek için birkaç kişi görev aldı.

–  Barışarock ile ilgili el ilanı vs. gibi tanıtım malzemeleri geldiğinde bunların cafe benzeri yerlere gidilerek masalarda oturanlara birebir dağıtımı yapılarak ilişki kurulmaya çalışılacak. Bunun dgfev online casino için bölgelere göre uygun kişilerden oluşan ekipler oluşturulacak.

–  Barışarock’ın yerel gazete, radyo ve TV’lerde yer alması için çaba gösterilecek (Bu işle ilgili görev alındı).

–  Bergama’da siyanürlü altın üretimine karşı mücadele eden köylülerden bir grup temsilcinin Barışarock’a katılarak konuşma yapmaları için El Ele platformuyla görüşüldü. Bu konuda girişimde bulunularak İstanbul’a birlikte gidilmeye çalışılacak.

–  İstanbul’a toplu olarak gidişin maliyetini azaltmak için neler yapılabileceği görüşüldü. Küçük bir konser düzenleyerek para kazanma konusunda araştırma yapılacak.

–  Yukarıda sözü edilen çalışmaları organize etmek için gönüllülerin katılımıyla bir yürütme oluşturuldu.

–  Gelişmelere göre, yapılacak toplantılar daha sonra duyurulacak.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.