10 Haziran 2008 – Yürütme Kurulu Toplantısı

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Merhaba,

– İstanbul Beyoğlu Galatasaray Meydanı’nda ellerimizde barış bayrakları ile bir basın açıklaması yaparak hafta sonunda Adana’da yapılacak etkinliklerimizi duyurduk. Neden ‘İncirlik Üssü Kapatılsın’ kampanyası yürüttüğümüzü anlatan açıklamayı sanatçı arkadaşımız Jülide Kural yaptı. ‘İncirlik Üssü Kapatılsın – Savaşa Hayır’ basın açıklamamızı diğer kentlerdeki BAK inisiyatifleri de lütfen yaygınlaştırsınlar.

– Adana’daki arkadaşlarımızın İncirlik eylemi ve üsler karşıtı forum için hazırlıkları devam ediyor. Etkinliklerin duyurusu geniş şekilde yapıldı. İstanbul’dan gidecek arkadaşlarımız Cuma akşamı otobüsle yola çıkıyorlar.

– Kampanyada kullanacağımız el ilanları ve sticker’lar ile İncirlik Üssü – Füze Kalkanı broşürü hazır. Yerel BAK’lara malzemeler yollandı.

– Kerem Kabadayı’nın konuşmacı olduğu söyleşi 11 Haziran Çarşamba saat 19,00’da Kadıköy Ada Cafe’de yapılıyor. (Altıyol, Sanatkarlar Sok, No: 22/A / Kadıköy)

– “Ortadoğu’da İşgale Karşı Sanat” başlığıyla sanatçı ve sanatçı adayı öğrenciler tarafından 17 – 28 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak serginin açılısı 17 Haziran Salı saat: 18.00’de KARŞI Sanat Çalışmaları’nda (Beyoglu, Yeni Melek Gösteri Merkezi yanı)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply