5 Mayıs 2010 – Yürütme Kurulu Toplantısı

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Merhaba,
2 Nisan’daki Barış yürüyüşümüze kadarki “Savaşa Hayır, Barışı Yükselt” kampanyasının dosyasını hazırladık. Mail üzerinden gruplara yolladık. Bu süreçte Türkiye’deki barış hareketine bir nebzede olsa katkıda bulunduğumuzu düşünüyoruz. Önümüzdeki süreçte bu katkıları artırmayı planlıyoruz.

Bu hafta bir süredir ara verdiğimiz haftalık bültenlere yeniden başladık. Her Salı günü Irak, Afganistan, nükleer ve diğer konularda haberleri bülten halinde yollamaya devam edeceğiz.

Gelecek Pazartesi, 10 Mayıs’ta Hrant Dink katillerinin yargılandığı mahkeme olacak. Her zamanki gibi Beşiktaş’ta, buluşma 10.00’da, basın açıklaması 11.00’de olacak. Tüm aktivistlerimizi bir kez daha mahkemeye bekliyoruz.

İncirlik Üssü Kararnamesinin uzatılmasını engellemek için yapacağımız kampanyanın ayrıntılarını konuşmaya devame diyoruz. Ya 29 Mayıs’ta ya 5 Haziran’da Militarizme karşı kadınlar mücadelesi ve Askeri üslere hayır başlıklı iki oturum yapmayı düşünüyoruz. Konuşmacıları ayarladıktan sonra ayrıntılı programın dağıtımına başlayacağız.

Eylül ayında bir Barış festivali ve yürüyüşü için kurumlarla görüşmeler devam ediyor.

www.kureselbarisveadalet.org web adresinde ki sıkıntılardan dolayı web sitesinde değişiklik yapacağız. Daha kısa isimli daha iyi organize edilmiş bir web sitesini haftaya kadar hazırlamış olacağız.

Yürütme her hafta Çarşamba günleri saat:12.30’da yapılıyor…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Comments are closed.