17 Haziran 2008 – Yürütme Kurulu Toplantısı

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Merhaba,

Buğun yapılan yürütme toplantısında aşağıdaki konular görüşüldü.

1- Nilüfer Uğur Dalay ve Nergis Öztürk, Adana ve İncirlik Ussu önünde 14 Haziran Cumartesi günü yapılan basın açıklaması ve forum ile ilgili bilgi verdiler. Basta Adana”daki arkadaşlarımız olmak üzere, etkinlikleri örgütleyen ve katılan aktivistlerimize ve konuklarımıza teşekkür ederiz.

2- İncirlik Üssü’nün kullanımına dair gizli kararnamenin kullanım suresi 23 Haziran 2008″de doluyor. Surenin kapalı kapılar ardında yapılan görüşmeler sonucu uzatılması sürpriz olmayacak. 20 Haziran tarihinde konuyla ilgili bir basın açıklaması yapacağız.

3- ASF toplantılarında İncirlik Ussu ile ilgili sunum yapıp üsler karşıtı etkinliklere katılacağız. İngilizce bir broşür hazırlıyoruz.

4- “Savaşa Hayır – Filistin”e Özgürlük” baslığıyla 2. İntifada’nın (Eylül 2000) yıldönümünde 27 Eylül Cumartesi best online casino günü Kadıköy’de yapacağımız işgal karşıtı miting için hazırlık çalışmalarına başlıyoruz. Önümüzdeki günlerde Kadıköy’de “Filistin”de işgal ve direniş” konulu bir toplantı yapacağız.

5- Önümüzdeki süreçte önemli etkinliklerimiz arasında, 9-10 Ağustos BarışaRock 2008, 1 Eylül Dünya Barış Günü, Barış Panayırı ve 17-21 Eylül’de İsveç Malmö”de yapılacak ASF toplantısı var.

6- Önümüzdeki Mayıs ayında uluslararası savaş karşıtı hareketin gündeminde NATO’nun 60. yılı nedeniyle yapılacak protesto gösterileri var.

7- BarışaRock, Filistin mitingi ve ASF için yeni basili malzemelerin hazırlığını yapıyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply